Content Marketing Manager

Dołącz do ponad 90 osobowego zespołu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce. W RightHello pomagamy firmom B2B pozyskiwać klientów. Więcej informacji o nas możesz znaleźć na naszej stronie – http://righthello.com/ :)

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie planu działań content marketingowych (blog posty, influencer marketing, webinary, infografiki, newsletter, e-booki, case studies);
  • Zarządzanie zespołem oraz koordynacja pracy freelancerów;
  • Zaprojektowanie i wdrożenie ścieżki konwersji;
  • Planowanie dystrybucji treści w kanałach Social Media i Digital.

Wymagania:

  • 1-3 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem marketingowym;
  • Doświadczenie w tworzeniu rozbudowanego contentu;
  • Umiejętność przeprowadzenia reaserchu marketingowego;
  • Bardzo dobra znajomość kanałów social media;
  • Znajomość specyfiki komunikacji w B2B;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, proaktywność;
  • Ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dofinansowanie do szkoleń i projektów wspierających rozwój zawodowy;
  • Firmowego kindle do własnego użytku;
  • Zajęcia angielskiego z native spreakerem;

Wyślij maila na adres office@righthello.com z CV/profilem na LinkedIn oraz krótką informacją, dlaczego chciałbyś z nami pracować. Tytuł maila “imię_nazwisko_Content Marketing Manager”.

*Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
**Nie zapomnij dołączyć tej magicznej formuły do swojego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Czekamy na Ciebie! :)

BIG FAMILY OK  cc

RightHello helps you boost and scale up your B2B sales. We deliver you contacts to decision makers of companies you want to reach, then outreach each of them with custom pitch via email and social media. Your sales team simply picks up conversations with leads and work on closing the deal.