Content Marketing Manager

Poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Content Marketing Manager.

Dołącz do ponad 90 osobowego zespołu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce. W RightHello pomagamy firmom B2B pozyskiwać klientów. Więcej informacji o nas możesz znaleźć na naszej stronie – http://righthello.com/ 🙂

Wyślij maila na adres office@righthello.com z CV/profilem na LinkedIn oraz krótką informacją, dlaczego chciałbyś z nami pracować. Tytuł maila “imię_nazwisko_Content Marketing Manager”.

*Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

**Nie zapomnij dołączyć tej magicznej formuły do swojego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Czekamy na Ciebie! 🙂

BIG FAMILY OK  cc

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie planu działań content marketingowych (blog posty, influencer marketing, webinary, infografiki, newsletter, e-booki, case studies);
  • Zarządzanie zespołem oraz koordynacja pracy freelancerów;
  • Zaprojektowanie i wdrożenie ścieżki konwersji;
  • Planowanie dystrybucji treści w kanałach Social Media i Digital.

Wymagania:

  • 1-3 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem marketingowym;
  • Doświadczenie w tworzeniu rozbudowanego contentu;
  • Umiejętność przeprowadzenia reaserchu marketingowego;
  • Bardzo dobra znajomość kanałów social media;
  • Znajomość specyfiki komunikacji w B2B;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, proaktywność;
  • Ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dofinansowanie do szkoleń i projektów wspierających rozwój zawodowy;
  • Firmowego kindle do własnego użytku;
  • Zajęcia angielskiego z native spreakerem;