Graphic Designer

Dołącz do ponad 60 osobowego zespołu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce. W RightHello pomagamy firmom B2B pozyskiwać klientów. Więcej informacji o nas możesz znaleźć na naszej stronie – http://righthello.com/

Wyślij maila na adres office@righthello.com  z CV/profilem na LinkedIn oraz krótką informacją, dlaczego chcesz z nami pracować.

Tytuł maila: “graphic_designer_imię_nazwisko”

* Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

**Nie zapomnij dołączyć tej magicznej formuły do swojego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Opis stanowiska:

  • projektowanie grafiki na potrzeby stron www
  • projektowanie Landing Pages
  • przygotowywanie projektów reklam internetowych
  • wsparcie  w rozwijaniu identyfikacji wizualnej firmy
  • projektowanie grafik na potrzeby działań social media oraz content marketingu
  • dbanie o stronę wizualną ebooków firmowych oraz pozostałych plików PDF
  • udział w projektowaniu naszej aplikacji

Wymagania:

  • 1-3 lata doświadczenia jako grafik internetowy
  • doświadczenie w projektowaniu reklam internetowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • komunikatywność, otwartość na feedback
  • chęć poszerzania wiedzy o trendach w projektowaniu
  • ponadprzeciętna kreatywność
  • podstawowa znajomość UI

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • firmowego kindle do własnego użytku