Junior Copywriter

Dołącz do ponad 60 osobowego zespołu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce. W RightHello pomagamy firmom B2B pozyskiwać klientów. W ciągu ostatnich 3 lat pracowaliśmy z ponad 800 firmami z całego świata, realizując spersonalizowane kampanie cold mailingowe.

Więcej informacji o nas możesz znaleźć na naszej stronie – http://righthello.com/

Wyślij maila na adres office@righthello.com  z CV/profilem na LinkedIn oraz krótką informacją, dlaczego chcesz z nami pracować. Możesz załączyć wszelkiego rodzaju teksty Twojego autorstwa. 🙂

Tytuł maila: “junior_copywriter_imię_nazwisko”

Na Twoją aplikacje czekamy do 25.08.2017r. (niedziela)

* Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

**Nie zapomnij dołączyć tej magicznej formuły do swojego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Opis stanowiska:

Szukamy młodego talentu, który wesprze nasz zespół copywriterski w tworzeniu treści kampanii mailingowych. Nauczymy Cię tworzyć efektywne teksty, identyfikować i komunikować wartości przydatne w realizacji celów marketingowych firm z różnych branż. Pomożemy Ci stworzyć podstawy pod efektywną, systematyczną pracę z tekstem.

Nie potrzebujesz doświadczenia. Ważniejsze są dla nas predyspozycje do pracy z tekstem, dopasowanie do zespołu, nastawienie i zaangażowanie. 🙂

Wymagania:

  • elastyczność stylu – umiejętność pisania zarówno formalnych listów do dyrektorów korporacji, jak i lekkich treści do młodych start-upowców;
  • zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy;
  • empatia, umiejętność komunikacji, otwartość na opinie innych;
  • samodzielność, odpowiedzialność, proaktywność;
  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2);
  • dyspozycyjność – pełen etat.

Mile widziane:

  • znajomość Internetów, branży IT i Startupów;
  • dogłębne zrozumienie memów i GIFów ze śmiesznymi kotami.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przyjazne środowisko pracy – interdyscyplinarny zespół młodych i energicznych ludzi, którzy chcą zbudować razem coś wielkiego;
  • wpływ na efekty biznesowe – w trakcie stażu zobaczysz, jak Twoje teksty (pisane ze wsparciem naszych ekspertów) sprawdzają się w akcji i jakie przynoszą wyniki;
  • wiedza – rozwiniesz umiejętności związane z marketingiem, copywritingiem, komunikacją i zdobędziesz wiedzę na temat rynku IT i startupów.
  • dostęp do epickich imprez i eventów firmowych;
  • dostęp do obszernej firmowej e-biblioteki oraz firmowy Kindle do własnego użytku.