Specjalista ds. Social Media

Poszukujemy osoby na stanowisko Social Media Specialist!

Dołącz do ponad 94 osobowego zespołu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce. W RightHello pomagamy firmom B2B pozyskiwać klientów. Więcej informacji o nas możesz znaleźć na naszej stronie – http://righthello.com/

Wyślij maila na adres office@righthello.com z CV/profilem na LinkedIn oraz krótką informacją, dlaczego chciałbyś z nami pracować. Tytuł maila „imię_nazwisko_Social Media Specialist”.

*Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

**Nie zapomnij dołączyć tej magicznej formuły do swojego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Czekamy na Ciebie! 🙂

Opis stanowiska:

  • prowadzenie profili społecznościowych firmy takich jak Facebook, Linkedin, Twitter
  • przygotowywanie treści dla potrzeb social media
  • dystrybucja treści w mediach społecznościowych (m.in. w grupach tematycznych) i innych kanałach online
  • proponowanie i prowadzenie działań zwiększających zasięgi, generujących ruch organiczny i kierujących go na stronę
  • analizowanie wyników podejmowanych aktywności, przygotowywanie raportów i rekomendacji zmian
  • odpowiedzialność za ROI powierzonych kampanii
  • monitorowanie marki w internecie

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum C1)
  • wysokie kompetencje komunikacyjne
  • ponadprzeciętna kreatywność
  • zdolności analityczne i umiejętność wysnuwania wniosków z danych
  • znajomość platform do monitorowania obecności marki w sieci
  • praktyczna znajomość aktualnych algorytmów popularnych sieci społecznościowych
  • zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do szkoleń i projektów wspierających rozwój zawodowy
  • firmowego kindle do własnego użytku