Junior Graphic Designer

Dołącz do ponad 60 osobowego zespołu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce. W RightHello pomagamy firmom B2B pozyskiwać klientów. Więcej informacji o nas możesz znaleźć na naszej stronie – https://righthello.com/

Opis stanowiska:

  • projektowanie grafiki na potrzeby stron www
  • projektowanie Landing Pages
  • przygotowywanie projektów reklam internetowych
  • wsparcie  w rozwijaniu identyfikacji wizualnej firmy
  • projektowanie grafik na potrzeby działań social media oraz content marketingu
  • dbanie o stronę wizualną ebooków firmowych oraz pozostałych plików PDF

Wymagania:

  • do 1 roku doświadczenia jako grafik internetowy
  • doświadczenie w projektowaniu reklam internetowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • komunikatywność, otwartość na feedback
  • chęć poszerzania wiedzy o trendach w projektowaniu
  • ponadprzeciętna kreatywność

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • firmowego kindle do własnego użytku